Od ponad 50 lat proponujemy firmom i instytucjom nowoczesne rozwiązania w sferze usług porządkowych oraz utrzymania czystości. Nasi Klienci korzystają z naszego wieloletniego doświadczenia, wiedzy, nowoczesnego sprzętu oraz najwyższej jakości, ekologicznej chemii, której używamy.

Dbamy o nasz stały, zrównoważony rozwój i naukę. Inwestujemy w szkolenia pracowników i w nowe technologie. Pracownicy są dyskretni, przeszkoleni i staranni, co w połączeniu z zastosowaniem nowoczesnych maszyn i środków daje oczekiwane rezultaty. Oferowane przez nas usługi porządkowe są najwyższej jakości. Wyposażanie naszych pracowników w odzież robocza odbywa się w porozumieniu z Klientem z uwzględnieniem jego wymagań i preferencji.

NASZYM KLIENTOM ZAPEWNIAMY: Dobór odpowiednich środków czystości i technologii dostosowanych do charakteru obiektu oraz materiałów, wsparcie procesu sprzątania rozwiązaniami technicznymi w postaci odpowiednich nowoczesnych maszyn i urządzeń, optymalizacja kosztów zużycia materiałów higienicznych poprzez doradztwo oraz współpracę z największymi producentami, organizacja pracy i nadzór nad pracownikami należeć będzie do pracownika, który będzie utrzymywał stały kontakt z osobą wyznaczoną ze strony. Oferta naszej firmy jest bardzo korzystna, zapraszamy do skorzystania z niej. 

Zapewniamy utrzymanie czystości biur, hal, obiektóworaz terenów wewnętrznych.

W ramach usługi porządkowej dbamy o:

sprzątanie biur: praca w czystym i zadbanym biurze jest dla pracowników bardzo ważna. Bardzo często jest tak, że dzięki temu zwiększa się efektywność pracowników. Biuro stanowi wizytówkę firmy, dlatego warto zadbać o jego utrzymanie czystości. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług sprzątania biura, poza codziennym m.in. mycie okien czy utrzymanie czystości posadzek.

sprzątanie obiektów: od wielu lat oferujemy usługę sprzątania obiektów. Ofertę kierujemy głównie do firm oraz instytucji, które poszukują profesjonalnej i rzetelnej firmy sprzątającej. Oferujemy również sprzątanie terenów zewnętrznych. Podczas prac sprzątających używamy tylko profesjonalnych środków chemicznych. Dzięki temu, że posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz nowoczesny sprzęt, możemy zagwarantować naszym klientom najwyższej jakości usługi sprzątające.